Kínos, hogy beégett az X-Faktorban - A '90-es évek sztárján kiakadtak a zsűritagok

A Happy Gang egykori tagja megdöbbentette a mentorokat.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

A '90-es évek egykori sztárja mutatkozott be az X-Faktor hétvégi adásában: a mentoroknak tátva maradt a szájuk, amikor meglátták, de miután elkezdett énekelni, hatalmasat csalódtak a Happy Gang egykori énekesében.

A Happy Gang egy 1993-ban alakult iskolai zenekarból vált a '90-es évek egyik legismertebb tini zenekarává: a Fiatal szerelem, a Kérek egy kulcsot a szívedhez vagy a Minő guminő című slágereik nélkül nem volt buli. Egykori tagjuk, Mohaman, a ma már 44 éves Meggyes Roland úgy gondolta, kipróbálja magát a 2016-os X-Faktorban.

A műsorvezető, Istenes Bence nem tudta leplezni meglepettségét, amikor meglátta a stúdió színfalai mögött, de a zsűritagok is elámultak, amikor eléjük állt.

- Gyerekkori hősöm - kiáltotta Puskás Peti.

- Nekem is - így ByeAlex.

Lelkesedésük azonban hamar elült, amint Mohaman elkezdett a mikrofon miatt problémázni, majd rappelni.

- Ezen most nevetni kellene vagy sírni? - fakadt ki Tóth Gabi.

- Mi a f*** volt ez. Te nekem egy gyerekkori idolom voltál. Felnőtt rajtatok egy generáció, ez meg egy nagy ló**** - káromkodta el magát ByeAlex.

 

Fotó: RTL Klub/X-Faktor

5 éves tinilányként tűnt fel az X-Faktorban! Most alig ismertünk rá

Nézd meg azokat a magyar énekesnőket, akik egy-egy tehetségkutatóban tűntek fel még aranyos kislányként, és mára nagyon megváltoztak!

Fotó: 15 éves tinilányként tűnt fel az X-Faktorban! Most alig ismertünk rá

Nézegess képeket!

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Ezt is szeretjük