Filléres dekoráció otthonra: így teremts téli varázst 2 ezer forintból
Nem kell hozzá sok pénz, hogy az otthonod ragyogjon.

Karácsony közeledtével az ember szívesen díszíti környezetét különböző ünnepi dekorációkkal, melyek tovább emelik az otthon meghitt hangulatát.
A karácsonyi csecsebecsék azonban, különösen egyes üzletekben, sokszor drágák. A szép díszítésről szerencsére így sem kell lemondani, hiszen kis ötletességgel, illetve a megfelelő forrásokból beszerezve olcsóbban is megvalósítható a dekorálás. A nagy márkaboltok helyett érdemes a hipermarketekben, kínai diszkontokban vagy valamelyik olyan boltlánc készletében szétnézni, melyekben olcsóbb lakberendezési, illetve dekorációs kellékek kaphatók. Senki nem gondolná, de akár a drogériákban is fellelhető egy-egy remek alapanyag DIY-díszek készítéséhez.
Olcsó karácsonyi dekorációk
A következő képeken olyan ötleteket mutatunk, melyekkel kétezer forintból vagy még kevesebb pénzért akár a lakás több pontját is kidekorálhatod.

DOGZ Farsangi Falkaséta a Városligetben
Regisztrálj és vegyél részt ingyenesen február 22-én a Városligetben a DOGZ Farsangi Falkasétán! A közös sétálás mellett számos izgalmas programmal, köztük fotózással és nyereményjátékokkal is készülünk. Űzzük el együtt a telet több száz kutyus társaságában!
falkaseta.hu
Promóció