Sarka Kata csak kibökte: ezért nem megy vissza Hajdúhoz

Sarka Kata Joshi Bharat műsorában mesélt az új életéről és az azzal járó kihívásokról.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Bár a tegnapra kitűzött válóperes tárgyaláson sem Sarka Kata, sem Hajdú Péter nem jelent meg, ez nem azt jelenti, hogy a kapcsolatukban bármi is változott volna: nem békültek ki, továbbra is külön élnek. A Joshi, a legjobb barát című műsorban azt is megosztotta a nézőkkel, miért nem megy vissza a férjéhez.

- Addig, amíg száz százalékig nem vagyok biztos benne, hogy működni fog a mi kapcsolatunk, addig nem megyek vissza. Azt semmiképp nem akarom, hogy visszamegyek, aztán megint el. Ezt a gyerekekkel nem lehet megcsinálni! Egy döntés van. Az, hogy vissza Petihez, vagy egy új élet, ebből a szempontból mindegy, de biztosnak kell lennem a döntésemben - mondta.

A Borsnak azt mondta, édesanyaként elsősorban a gyerekei érdekeit tartja szem előtt, már csak miattuk sem lehet próbálgatni, vajon működik-e még a közös élet.

Sarka Kata Joshi Bharat FEM3-on futó műsorában arról is beszélt, a férjétől való elköltözéssel nőtt fel igazán, hiszen nagyon fiatalon, a szülői házat elhagyva rögtön összebútorozott Hajdú Péterrel. Amíg önálló nem lett, azt sem tudta igazán, miből áll össze a rezsi.

- Egyedül kell megküzdenem a hétköznapokkal. Tényleg ez az igazi felnőtté válás. Néha feleszmélek, hogy ennyibe kerül a víz, a villany? - árulta el.

Fotó: Facebook/Joshi, a legjobb barát

Sarka Kata tinikori fotója - Itt még messze nem volt bombanő

Sarka Kata ezt a több mint tíz évvel ezelőtti fotót is meg merte osztani magáról.

Sarka Kata tinikori fotója - Itt még messze nem volt bombanő

Nézegess képeket!

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Ezt is szeretjük