"Váratlanul ért a dolog!" Erre a színésznőre cserélték le Polyák Lillát
Polyák Lilla betegsége miatt Halas Adelaida játssza az Anna Karenina címszerepét.
- Pofonegyszerű házi gyanta, ami tartós simaságot garantál: a cukorgyanta könnyen összeüthető »
- Így varrtál már fel gombot? – Apró részlet a ruhán, de sokat dob rajta »
- A High School Musical 36 éves színésznője ma is bevállalhatná egy tinilány szerepét: Ashley Tisdale szépségrutinja alapos, de egyszerű »

- Mi Portugália fővárosa? 10 kvízkérdés Európa országairól, amit illik tudni
- Rúzsa Magdi először mindhárom babájával egy fotón: már 4 hónaposak az ikrek
- Átmennél most a földrajzérettségin? 10 kérdés, amire tudni kellett a választ
- Megmenthető Csősz Boglárka házassága? Milliárdos férje ezt nyilatkozta
- Az erős szexuális vonzalom 7 legfőbb jele - Már az ismerkedés során észreveheted őket
Bár a színházi világban olykor betegség miatt elmarad egy-egy előadás, a Madách Színházban ez most nem így lesz. Polyák Lilla megbetegedett ugyan, de a Veszprémi Petőfi Színház fiatal színésznője, Halas Adelaida megmenti a március 2-i előadást, ugyanis ő ugrik be az Anna Karenina címszerepébe.
- Váratlanul ért a dolog. Amikor Szerednyei Béla felhívott, hogy be kellene állnom, sikoltoztam örömömben. Imádom ezt az előadást, a zenét, a történetet, mindent. Ugyanakkor nagyon sajnálom, hogy Lilla most beteg, és jobbulást kívánok neki - mondta el a Feminának a gyönyörű színésznő.
Így még nem láttad Pokorny Liát
A Thália Színház január 13-tól tűzi műsorára Oleg és Vlagyimir Presznyakov Csónak című darabját. Az előadásban nagy szerepet kap a szenvedély, a dráma és a humor, méghozzá olyan népszerű színészek tolmácsolásában, mint például Pokorny Lia, Csuja Imre vagy Szamosi Donáth.