Új magyar álompár! A szépségkirálynő összejött a TV2 műsorvezetőjével

Nagy Nikoletta, a 2015-ös Miss Universe Hungary szerelmes.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Új magyar álompár született. Nagy Nikoletta, a 2015-ös Miss Universe Hungary győztese öszejött Gyetván Csabával. Kapcsolatukat a szépségkirálynő a Facebook-oldalán tette közzé.

Gyetván Csaba az RTL Klub Barátok közt című sorozatával lett országosan ismert, 2002 és 2004 között ő alakította Szentmihályi Gyurit, Zsófi (Kiss Ramóna) testvérét. A történet szerint Olaszországban éli tovább az életét.

Sorozatbeli szereplése után sem tűnt el a képernyőről, az OzoneNetwork műsorvezetőjeként 2014-ben a Story-gálán Érték-díjjal tüntették ki. Idén tavasszal a TV2 Falforgatók című műsorában mutatkozott be, ő lett a műsorvezető Sági Szilárd helyett.

Nézd meg képes összeállításunkban 2015 új magyar sztárpárjait!

Nagy Nikoletta, az ide Miss Universe Hungary tegnap kürtölte világgá, hogy egy párt alkot Gyetván Csabával, aki a TV2 műsorvezetője, évekkel ezelőtt pedig a Barátok köztben szerepelt.

Fotó: BreaCom, RTL Klub/Sajtóklub

Osvárt Andrea színésznő július elején egy a Facebook-oldalára feltöltött fotóval árulta el, hogy összejött a Juventus Rádió műsorvezetőjével, Esperes Ákossal. Régóta ismerték egymást, a barátság idén tavasszal szerelemmé változott.

Fotó: Facebook/Andrea Osvárt, Esperes Ákos

Görög Zita, az RTL Klub műsorvezetője is a TV2 csatornától választott magának új párt - ez június végén derült ki. Szerelme Koltay Tamás, a kereskedelmi tévé kommunikációs vezetője. Már korábban is ismerték egymást, a barátság pár hónap alatt szerelemmé érett.

Fotó: Red Lemon, TV2 Sajtószoba

Május végén derült ki, hogy Szellő István híradós és a nála tíz évvel fiatalabb színésznő, Gubík Ági egy párt alkot. Szerelmüket két hónapig még a saját kollégáik előtt is titkolni tudták, csak akkor derült rá fény, miután az RTL Klub egyik nézője egy helyen nyaralt velük, és leleplezte őket.

Fotó: RTL Klub/Sajtóklub, RTL Klub/Nagy Botond, Klinszky Gábor

Gianni, az egykori műsorvezető, étteremtulajdonos és Debreczeni Zita modellből lett fotós a márciusi Glamour-gálán vállalták fel először, hogy egy párt alkotnak. A rendezvényre kéz a kézben érkeztek - azóta elválaszthatatlanok, számos partin jelentek meg együtt, közös nyaralásokon is voltak már.

Fotó: Red Lemon

Az év elején derült ki, hogy Dobó Kata és Anger Zsolt egy párt alkot. A színésznő tavaly novemberében árulta el, hogy hat év után szakítottak kislánya, a két és fél éves Szofi édesapjával, így az új szerelem sokakat meglepett.

Fotó: Fuchs Máté, Fejér János

Elveszi 20 évvel fiatalabb szerelmét Lovasi András

Lovasi András, a Kispál és a Borz, valamint a Kiscsillag énekese a Best értesülései szerint eljegyezte nála 20 évvel fiatalabb szerelmét, aki nem más, mint Földes Eszter. Nem ők az egyetlen hazai sztárpár, akik között nagy a korkülönbség és esküvőre készülnek - nézd meg őket!

Elveszi 20 évvel fiatalabb szerelmét Lovasi András! Ez a színésznő a párja

Nézegess képeket!

Elolvasom

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük