"Nagyon nehéz volt" Liptai Claudia váratlan vallomást tett múltjáról
Liptai Claudia jelenleg régi szerelmének, a színháznak él, de hamarosan visszatér a tévéhez.
Liptai Claudia a TV2 Aktív Extra című műsorában a nevével fémjelzett beszélgetős műsort újranézve őszintén értékelte tíz évvel korábbi önmagát. A Claudia Show számára óriási kihívás volt akkoriban, hiszen kezdőként ebben a műsorban mutatkozott be a tévénézők előtt.
- Nagyon jó vagyok, de azért sokat fejlődtem - mondta korábbi önmagáról a 38 éves színésznő, és szerénykedés nélkül bevallotta, hogy mindig is tehetségesnek tartotta magát. A népszerű műsorról a korábbi felvételeket nézve meglepő kulisszatitkokat is elárult.
Friderikusz miatt frizurát változtatott
- A hajszínemet életemben egyetlen ember határozhatta meg: Friderikusz Sándor - mesélte a csinos tévés. Az akkor 28 éves sztárnak ugyanis a műsor indulásakor göndör, égővörös frizurája volt, de végül kollégája tanácsára nagy változásra szánta el magát, és barnára festette.
Azt is hozzátette, hogy a kezdetektől fogva ideges volt a műsorok felvételei közben, akkor is, amikor nem élő adásról volt szó.
- Nem emlékszem olyan adásra, aminél nem izgultam, és ez a mai napig így van - emlékezett vissza Liptai Claudia, aki színésznőből lett műsorvezető, és eleinte nagyon nehéz volt megfelelnie az elvárásoknak.
A színpadon is bizonyíthat
- Nagyon nehéz volt, mivel a mélyvízbe dobtak be - mondta a Jóban Rosszban sztárja, de hozzátette, hogy az akkori tudása szerint jól megbirkózott az akadályokkal, és hamar belerázódott a kihívásokkal teli munkába.
A vörös szépség a műsorvezetést egy ideje szünetelteti, de állítása szerint nem véglegesen fordított hátat a televízió világának. Jelenleg pedig nagyon boldog, hogy eredeti foglalkozásának szentelheti a legtöbb idejét, és a színpadon is kibontakoztathatja tehetségét.
- Rettentően jól érzem magam a bőrömben, egészen elképesztő új világok nyíltak meg, amióta a tévét egy kicsit magam mögött hagytam, és a színház mint régi szerelem újra szerelemmé vált - beszélt aktuális érzéseiről a sokoldalú tehetség.

Intimitás hosszú távon - Hogyan tartsuk életben a szenvedélyt párkapcsolatunkban?
A Femina Klub októberi vendége Dr. Hevesi Kriszta szexuálpszichológus lesz, akivel Szily Nóra, az estek háziasszonya többek között arról beszélget, hogy mennyire vagyunk őszinték önmagunkhoz és partnerünkhöz. Milyen tabuk vannak a párkapcsolatokban? Mit lehet tenni, ha felmerül a bensőséges szexuális együttlétek hiánya és hogyan tehetünk a párkapcsolatok ellaposodása ellen?
Pontos részletek az estről itt olvashatók: femina.hu/feminaklub
Jegyek kizárólag online érhetőek el, korlátozott számban.
Időpont: 2023. október 17. 18 óra
Helyszín: GOBUDA MALL - Vidám Színpad
Promóció
A riportból megtudhatjuk, hogy a színésznőnek januárban új bemutatója lesz, hamarosan ugyanis a Black Comedy című darabban láthatja a közönség, de emellett reményei szerint már nem kell sokat várni, és Tilla oldalán a műsorvezetéshez is visszatér.