A 64 éves Kiszel Tünde aranyozott ruhában: telt idomait hangsúlyozta a divatbemutatón
Kiszel Tünde ismét bebizonyította, hogy 64 évesen mennyire dögös és nőies. Mutatjuk, miben ment a divatbemutatóra.

Május 16-án, csütörtök este rendezték meg Demeter Richárd divattervező legújabb kollekciójának divatbemutatóját. Sok sztár felvonult az Off Kultur rendezvényközpontban leterített vörös szőnyegen: Kiszel Tünde például nem akármilyen ruhát választott az eseményre.
A 64 éves naptárdívától már megszoktuk, a rendezvényeken az öltözködését nem a visszafogottság vagy a konzervatív stílus jellemzi: szereti hangsúlyozni nőies idomait.
Kiszel Tünde a divatbemutatón
Ezúttal a Gold Rose collection divatházból választott egy csillogós koktélruhát. A fekete alapon arany flitterekkel díszített darab testhezálló fazonja kiemelte az alakját. A bevállalós dekoltázs pedig láttatni engedte dús kebleit.
A kommentelőknek nagyon bejött a darab - amit egy szintén csillogós kabátkával és feltűnő ékszerekkel egészített ki -, nem győzték dicsérni. Akadt, akinek nem is volt elég az a három fotó, amit a posztba kitett, egy hozzászóló azt írta, szívesebben nézegette volna még több képen a hírességet.
Kiszel Tündén kívül többek között Eszenyi Enikő és Király Linda is ott volt az estén. Utóbbi szintén a nőies vonalra szavazott a ruháját illetően. Testhezálló kis feketében pózolt a fotósok előtt.
A 64 éves Kiszel Tünde bikiniben fotózkodott: telt idomaira röpködtek a bókok
Kiszel Tünde bikiniben készített három képet. A közelin és az egész alakoson is fantasztikus a kommentelők szerint.
ElolvasomCover-fotó: Profimedia/Trenka Attila
OLVASD EL EZT IS!