Jákob Zoli bevallotta, van-e hosszú távon jövőjük Bettivel: így érez valójában iránta

Jákob Zoltán a 31 éves Bettit választotta A Nagy Ő győztesének. Elárulta, hogyan érez a műsor végignézése után a lány iránt.

Jákob Zoltán és Betti
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Vasárnap kiderült, Jákob Zoltán Bettit választotta ki a Nagy Ő győztesének, azaz a versenyzők közül ő ejtette rabul a szívét leginkább.

A Mokka hétfői adásának vendégeiként a páros elárulta, még nem kezdtek bele az ismerkedésbe, hiszen a műsor befejezéséig a titok megőrzése miatt nem találkozhattak.

Jákob Zoltán és Betti

Az üzletember a 24.hu-nak még több részletet árult el azzal kapcsolatban, mit érez a 31 éves műkörmösként dolgozó nő iránt. Arról is beszélt, változott-e benne valami azzal, hogy végignézte az adások olyan részeit is, amelyeken anno nem volt jelen.

Azt mondta, senkiben nem csalódott, de felmerültek benne kérdések néhány lánnyal kapcsolatban, idetartozik Betti is. Elsőként egy vacsora keretein belül ezeket igyekszik tisztázni a választottjával.

- Elkezdjük ezt a kapcsolatot építeni. De én már A Nagy Ő alatt is elmondtam:

nem életre szóló kapcsolatot keresek, csupán elindítunk valamit, és megnézzük, hová fut ki.

Cover-fotó: TV2/Bachelor - A Nagy Ő

Olvastad már?

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük