Bánsági Ildikó lánya gyönyörű, mint az édesanyja! Friss fotókon a 26 éves Gáspár Kata

Fotókon a színésznő Gáspár Kata, Bánsági Ildikó lánya.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Gáspár Kata szép, mint az édesanyja, a szintén színésznő Bánsági Ildikó. Bő tíz évvel ezelőtt, 2003-ban debütált a mozivásznon az Apám beájulna című film főszerepében, azóta már több filmben is láthattuk. Az évek során a bájos tiniből gyönyörű, fiatal nő lett, ezt az M1 Magyarország, szeretlek című vetélkedőjének nézői is megállapíthatták vasárnap este. 

Csiszár Jenő, Gáspár Kata, Szendy Szilvi és Litkey Farkas

A 66 évesen is gyönyörű Kossuth- és Jászai Mari-díjas Bánsági Ildikótól jó géneket kapott lánya, aki édesanyjának nemcsak a tehetségét, de a külsejét is örökölte: hajszínűket leszámítva megegyeznek az arcvonásaik.

Persze Gáspár Kata az apai oldalon is büszkélkedhet egy híres színésszel, az 58 éves Gáspár Sándor munkásságát szintén elismerték már többek között Kossuth- és Jászai Mari-díjjal is.

Édesapjával 2010 decemberében az Üvegtirgris 3 bemutatóján

Gáspár Kata testvérére, Gergelyre tavaly figyelt fel az ország, amikor a Fat Phoenix dobosaként feltűnt az X-Faktor válogatóján. A kéttagú együttes végül bejutott az élő show-ba is, ahonnan a hatodik adásban estek ki.

Legendás magyar színészek fia aratott sikert az X-Faktorban

Nézegess képeket!

Elolvasom

Fotó: MTVA/Nagy Zoltán, Zih Zsolt

Olvastad már?

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük