Színek kavalkádja! A legszebb magyar sztárhölgyek nyáron így divatosak

Fotók!

A magyar szépségkirálynők nyáron is követik a divatot.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Egykori magyar szépségkirálynők árulták el nyári divattippjeiket a Fókusz riporterének. Dammak Jázmin, aki 1999-ben - mindössze 15 évesen - a Miss Hungary, majd 2008-ban a Miss Universe Hungary cím nyertese lett, például kevésbé követi a trendeket, inkább a saját megérzéseire hagyatkozik, de az ékszereket imádja.

- Fülbevalókból van otthon sok, mert szeretem, ha mindenféle színből tudok válogatni. Ha pedig beszerzek egy fülbevalót, általában kerül mellé egy karkötő is - árulta el.

A divat szakértői azt mondják, az idei nyárra a színek kavalkádja lesz jellemző, de nem nagyon foghat mellé az, aki overallt, hippis fülbevalót vagy földszínű ruhát, illetve kiegészítőt választ. Nézd meg összeállításunkban, a legszebbnek választott magyar sztárhölgyek mit viselnek a kánikulában!

Dammak Jázmin a Street Fashion Múzeum megnyitójára egy fehér ruhában érkezett, amelyet zöld retiküllel és szandállal dobott fel. Természetesen nem hiányozhatott az általa imádott fülbevaló sem, a hozzá illő karkötővel.

Zimány Linda az élénk színekért rajong, de a fényes anyagok is tetszenek neki. Bár utóbbit a hétköznapokon nem választaná, van neonszínű bikinije és koktélruhája is.

Fotó: Redlemon

Debreczeni Zita a visszafogottan elegáns ruhákat kedveli. Szerinte nincs ciki öltözet, csak tudni kell viselni, így míg a május végi Sugarbirds divatbemutatón egy elegáns, bézs koktélruhára esett a választása, a VIVA Cometre már egy az esemény jellegéhez illő, figyelemfelkeltő darabot húzott fel.
 

Fotó: Redlemon

Dukai Regina a földszíneket támogatja idén. Focista barátja szereti, ha lazábban öltözködik, ugyanakkor büszke rá, ha csinosan jelenik meg valahol. Az az olajzöld ruha, amit a Sugarbirds bemutatón viselt, párja tetszését is elnyerte.

Fotó: Redlemon

Horváth Éva merész fotókat töltött fel magáról a netre

Az Éden Hotel 2 ugyan véget ért, de Horváth Évával és ruháival még találkozhatnak az érdeklődők. A műsorvezetőnő ugyanis a teszvesz.hu segítségével most 19, többségében az Éden forgatása során viselt, illetve saját maga által tervezett ruháját bocsátotta jótékonysági aukcióra, az árverésből befolyó pénzt pedig a Gyermekmentő Alapítvány számára ajánlotta fel.

Képes cikkünkben egy kis ízelítőt kaphatsz az aukción részt vevő dögös ruhákból, amelyekre a Teszveszen licitálhatsz is!

Horváth Éva merész fotókat töltött fel magáról a netre

Nézegess képeket!

Elolvasom

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük