Ámulunk a magyar színésznő estélyi ruháján - Az esti díszbemutató legszebb sztárja volt

Képek az Aranyélet premierjéről.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Retikül
Top olvasott cikkek

Az este tartották a magyar HBO teljes mértékben saját fejlesztésű és gyártású sorozata, az Aranyélet második évadának díszbemutatóját. A vörös szőnyeges bemutató alkalmából a Ram Colosseumban felvonultak a sorozat alkotói és a magyar celebvilág krémje, hogy megtekintsék Dyga Zsombor és Mátyássy Áron alkotásának várva várt új évadát, amely november 6-án este startol el az HBO-n és az HBO GO-n. Az előzetest ide kattintva nézheted meg »

A második évad még cselekményesebb, még nagyobb drámákkal teli és még őrültebb, mint az induláskor. Az új részek összefűzik a jelent és a múltat. A korábbi történésekben már megismert Miklósi családot ebben az évadban kísérti a múlt, és itt az idő, hogy szembenézzenek egykori döntéseik következményeivel.

Nézd meg az Aranyélet szereplői hogyan jelentek a vörös szőnyegen!

A Miklósi házaspár, Janka és Attila. Ónodi Eszter a sárga estélyiben igazi dívaként jelent meg a filmbeli férjét alakító Thuróczy Szabolcs oldalán.

Fotó: HBO/Sághy Tímea

A Miklósi házaspár gyerekei, Mira és Márk. Döbrösi Laura és Olasz Renátó fekete-fehérbe öltöztek. A fiatal színésznő megjelenését egyedi ékszerekkel tette még különlegesebbé.

Fotó: HBO/Sághy Tímea

Mira barátnője, Oszi és a sorozat nagystílű bűnözője, Hollós Endre - vagyis Farkas Franciska és Anger Zsolt.

Fotó: HBO/Sághy Tímea

Rajkai Zoltán az ügyész szerepében új belépője az Aranyéletnek, míg a Jakab Erika nyomozót alakító Danis Lídiát már láthattuk az első évad végén.

Fotó: HBO/Sághy Tímea

A Liza, a rókatündér alkotópárosa, a színésznő Balsai Móni és párja, a rendező Ujj Mészáros Károly.

Fotó: HBO/Sághy Tímea

Ő Till Attila gyönyörű felesége! Nem csoda, hogy bolondul érte a műsorvezető

Sztárpárok, akik megjelentek az Aranyélet premierjén. Nézd meg őket!
 

Fotó: ő Till Attila gyönyörű felesége! Nem csoda, hogy bolondul érte a műsorvezető

Nézegess képeket!

Elolvasom

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük