A Miss World Hungary 2012 döntősei

Nézd meg a 2012-es Miss World Hungary döntős lányait.

Dia

Cserháti Tamara	A Miss World Hungary címet Cserháti Tamara nyerte el. A koronát Szunai Linda tette a fejére. A szponzoroktól autót, lakást, modellszerződést, utalványokat és egyévnyi energiaitalt is kapott. A döntő előtt megrendezett háziversenyen ő lett a Miss Beauty Face cím tulajdonosa.

Cserháti Tamara

Fotó: TV2 Sajtószoba

Dia

Konkoly Ágnes	A Miss Universe Hungary a tavalyi műsorban is szerepelt Konkoly Ágnes lett. A háziversenyen ő lett Miss Sport.

Konkoly Ágnes

Dia

Kocsis Alexandra	Miss Earth Hungary a zsűri döntése alapján Kocsis Alexandra lett. A háziversenyen ő lett a Miss Bikini cím nyertese.

Kocsis Alexandra

Dia

Bencsik Emerencia	Miss Intercontinental díjat Bencsik Emerenciának ítélték oda, őt a nézők szavaztak meg a véleményük szerint legszebb lánynak. A háziversenyen őt választották Miss Talentnek.

Bencsik Emerencia

Dia

Gombos Alíz	Gombos Alíz volt az egyetlen szőke lány, aki bekerült a legjobb 12 közé. Ő a döntőben az első kör végén, a fürdőruhás bemutató után esett ki.

Gombos Alíz

Dia

Kovács Nikolett	A 19 éves Kovács Nikolett szintén a döntő első körében esett ki.

Kovács Nikolett

A 19 éves Kovács Nikolett szintén a döntő első körében esett ki.

Dia

Görög Réka Dorottya	A 22 éves Görög Réka Dorottya a koktélruhás második forduló végén távozott.

Görög Réka Dorottya

A 22 éves Görög Réka Dorottya a koktélruhás második forduló végén távozott.

Dia

Egedi Niké	Egedi Niké mindössze 17 éves, így büszke arra, hogy egyáltalán részt vehetett egy ilyen nagyszabású rendezvényen. A második forduló végén esett ki.

Egedi Niké

Dia

Almassalma Zita	Almassalma Zita a fehérneműben, angyalszárnyakkal megjelenő modellek közül, a harmadik kör végén esett ki.

Almassalma Zita

Dia

Csábi Tünde	Csábi Tünde, Palcsó Tamás énekes barátnője számára is a harmadik kör végén ért véget a verseny.

Csábi Tünde

Dia

Ricza Nikoletta	A 19 éves Ricza Nikoletta bekerült a hat legszebb lány közé, így ő megmutathatta  magát estélyi ruhában is.

Ricza Nikoletta

Dia

Rákosi Annamária	A 21 éves lány is bejutott a hat legszebb közé. A döntő előtt rendezett háziversenyen Rákosi Annamária nyerte el a Miss Charity címet.