Ha kell, Pippa Middleton mindenkin átgázol! A hercegnő húga megdöbbentő dolgot vitt véghez

Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Pippa Middleton majd' szétveti a büszkeség, amire meg is van minden oka. Testvérével, James Middletonnal és két csapattársával, James Matthews-zal és Jons Bartholdsonnal teljesítették a svédországi Ötillö úszó- és futóversenyt.

"Ez volt a legnehezebb dolog, amit valaha tennem kellett" - nyilatkozta a hullafáradt Pippa a verseny után. A hercegnő húga végül a 82. helyen végzett, 13 óra, 4 perc és 24 másodperc alatt tette meg a 75 kilométeres távot.

Pippát nemes cél vezérelte, amikor jelentkezett a versenyre, ugyanis a négy csapattag adománygyűjtést szervezett, aminek teljes bevételét a Michael Matthews alapítvány kapja. Michael az egyik csapattag, James Matthews testvére volt, és hegymászás közben halt meg.

Képes összeállításunkban megnézheted, hogy néz ki Pippa Middleton az emberpróbáló verseny közben!