Ez 3 magyar férfi tegnap büszkévé tette az országot: az egész világ megismerte a nevüket
Újabb három érmet szereztünk, ráadásul mindet egy nap.

Dia

Tóth Tamás bronzérmet nyert az S9-es sérültségi kategória 100 méteres gyorsúszó számában a riói paralimpia hétfői versenynapján. A szám másik magyarja, Sors Tamás hatodik lett a döntőben.

Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

Dia

Az asztaliteniszező Pálos Péter S11-es csoportban bronzérmet szerzett a hétfői versenynapon. Az enyhén értelmi fogyatékos kategória londoni bajnoka a dél-koreai Kim Dzsi Tae ellen játszott, és 38 perc alatt 3-2-re nyert.

Dia

Osváth Richárd, a Törekvés SE 31 éves vívója ezüstérmet szerzett a kerekesszékes vívók A sérültségi kategóriájának kard egyéni versenyében a hétfői versenynapon.