Ez a magyar fotós kapta a pályázat nagydíját: íme, a nyertes kép!
Idén is kihirdették a Magyar Sajtófotó Pályázat nyerteseit. Nézd meg, kik lettek a díjazottak!

Dia

A MÚOSZ Nagydíjat a 33. Magyar Sajtófotó Pályázaton Béli Balázsnak ítélték, Úton Európában című fotójáért.

Dia

A természet és tudomány - sorozat kategóriában 62 beérkezett pályamű közül Máté Bence Nagy kócsag című fotója győzedelmeskedett.

Dia

A sport - sorozat kategóriába érkezett 61 nevezés közül Mohai Balázs Highline a Szellemvárosban című képe lett az első.

Dia

M. Schmidt János Zavarban című képe második lett a bulvár, humor - egyedi vagy sorozat kategóriában, 195 pályamű közül választották ki.

Dia

150 pályázat érkezett a képriport - sorozat kategóriába, a második helyen Süveg Áron Bú/csúztatók című képe végzett.

Dia

Az emberábrázolás - portré - sorozat kategória harmadik helyezését Hirling Bálint Termelők a Nagybani piacon című munkája kapta, 84 nevezés közül.

Dia

278 pályamunka közül A cirkusz kulisszatitkai című Urbán Ádám-kép lett a harmadik a művészet - műalkotás vagy művészeti tevékenység ábrázolása, fotóriporteri eszközökkel - egyedi kategóriában.

Dia

Sport - egyedi kategóriában Veres Viktor fotója lett a harmadik. A kép, melynek 247 versenytársa volt, a Kezes-lábas címet kapta.