Orbán Viktor bejelentette: örökös adómentességet kapnak a két- és háromgyermekes anyák

Orbán Viktor nagy bejelentést tett, örülhetnek a két, valamint a három gyermeket nevelő nők.

Orbán Viktor bejelentette: örökös adómentességet kapnak a két- és háromgyermekes anyák
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Orbán Viktor hatalmas örömhírt jelentett be, ami a két- és háromgyermekes édesanyákat érinti. 

Örökös adómentesség az anyáknak

Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor a mai napon, február 22-én, az évértékelőjén bejelentette, a két- és háromgyermekes édesanyák örökös szja-mentességet kapnak. Ahogy arról a 24.hu beszámolt, a háromgyerekes édesanyák már az idei évben számíthatnak a kedvezményre, míg a kétgyermekesek 2026-tól. 

Ugyan sokakban felmerülhet, vajon miből fogja kigazdálkodni ezt a hatalmas kiesést az ország, Orbán Viktor leszögezte, a „nekilendülő gazdaság” képes kitermelni az anyák adómentességének összegét.

Emellett kiderült az is, hogy a csed, valamint a gyed is szja-mentes lesz.

Fontos küldeményt kap mindenki február közepéig: ezért kell feltétlenül megőrizni

Figyelmeztetést adott ki a NAV ezzel a küldeménnyel kapcsolatban!

Elolvasom

Cover-fotó: GettyImages

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük