Orbán Viktor bejelentette: örökös adómentességet kapnak a két- és háromgyermekes anyák
Orbán Viktor nagy bejelentést tett, örülhetnek a két, valamint a három gyermeket nevelő nők.
Orbán Viktor hatalmas örömhírt jelentett be, ami a két- és háromgyermekes édesanyákat érinti.
Örökös adómentesség az anyáknak
Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor a mai napon, február 22-én, az évértékelőjén bejelentette, a két- és háromgyermekes édesanyák örökös szja-mentességet kapnak. Ahogy arról a 24.hu beszámolt, a háromgyerekes édesanyák már az idei évben számíthatnak a kedvezményre, míg a kétgyermekesek 2026-tól.
Ugyan sokakban felmerülhet, vajon miből fogja kigazdálkodni ezt a hatalmas kiesést az ország, Orbán Viktor leszögezte, a „nekilendülő gazdaság” képes kitermelni az anyák adómentességének összegét.
Emellett kiderült az is, hogy a csed, valamint a gyed is szja-mentes lesz.
Fontos küldeményt kap mindenki február közepéig: ezért kell feltétlenül megőrizni
Figyelmeztetést adott ki a NAV ezzel a küldeménnyel kapcsolatban!
ElolvasomCover-fotó: GettyImages
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
OLVASD EL EZT IS!
- gyerek
- érzelmi intelligencia















