Fotók! Gyönyörű nővé érett Vitray Tamás nevelt lánya

Fonyó Barbara

Vitray Tamás lányaként nevelte fel felesége, Kállai Bori korábbi kapcsolatából született gyermekét.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Vitray Tamás kétségtelenül a hazai televíziózás egyik legendás alakja, aki a hatvanas évektől egészen az ezredfordulóig képernyőn volt különböző műsoraival.

Azt azonban talán kevesebben tudják, hogy a 77 éves újságíró-riporter immáron évtizedek óta Kállai Bori operett-énekesnő férje, akivel közösen nevelték fel Kállai Bori korábbi kapcsolatából született lányát, Fonyó Barbarát.

Híres família

Az évek alatt a tündéri kislány gyönyörű nővé érett, aki időközben édesanyját követte a szakmában, és maga is énekes-színésznőként vált sikeressé.

Mint az RTL Klub egyik korábbi interjújában elmondta, már hároméves korától ott sündörgött a színpadon híres mamája mellett, és olykor statisztaszerepet is kapott az operettekben.

Úgy véli, sok mindent tanult tőle, nemcsak a magánéletben, hanem szakmailag is - hogy miként kell például viselkedni a színpadon, hogyan illik leülni, és merre billentse a fejét, ha kalapot visel.

Két fia van

A Fél kettő műsorában azt is elárulta, gyermekként egyáltalán nem érezte azt, mit is jelent híres szülők gyerekének lenni - és ez a saját gyerkőceivel is így van. Bár nem látszik karcsú alakján, a 38 éves színésznő egy nyolc- és egy 12 éves kisfiú büszke mamája!

Világsztárok és rokonaik

Nézegess képeket!

Elolvasom
Kiderült, a gyereknevelés ugyanolyan fontos, ha nem fontosabb része az életének, mint a karrier. Igyekszik minden tőle telhetőt megtenni, hogy csemetéi testileg-lelkileg felvértezve induljanak neki a világnak, ha egyszer eljön az ideje.

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Ha pedig netán ők is követni szeretnék a pályán, akkor maximálisan támogatni fogja őket. És bizonyára annak örülne a legjobban, ha fiai szívből csinálnák, bármibe is vágnak bele.

Fotók: Europress

Ezt is szeretjük