A lány, aki megnyerte a természetes szépségek versenyét

Retikül
Ez is érdekelhet
Sóbors
Top olvasott cikkek

Az egészségtől és szépségtől sugárzó 19 éves Hamburger Lotti nyert a Real Nature Kft. modellversenyén. A Keressük a Joya Arcát versenyre 2013. szeptember 24. és november 23. között várták a pályázatokat a versenyre létrehozott Facebook oldalon a szervezők.

A verseny kiírásának célja az volt, hogy megtalálják azokat a szép hölgyeket, akiknek életében és megjelenésében fontos a természetesség és a környezettudatosság, elkötelezettek az egészséges életmód mellett, és így sugárzik belőlük a vitalitás.

Modellverseny közönségszavazat alapján

A feltöltött pályaművekre a verseny Facebook oldalán az 1. fordulóban 2013. szeptember 24. és november 23 között lehetett szavazni. A zsűri a fenti kritériumok alapján, illetve a rajongók véleményét figyelembe véve több mint 200 versenyző közül választotta ki a II. fordulóra azt a TOP 10 jelöltet, akik közül a 2. fordulóban a legtöbb szavazatot elért pályázó lett a nyertes.

Több mint 200 pályázat érkezett, a jelentkezők között volt idős és fiatal, hivatásos modell, két gyermekes családanya és diáklány. A legtöbb szavazatot egy siklósi 19 éves hölgy, Hamburger Lotti érte el, aki tavaly érettségizett emelt informatika tagozaton. Lotti figyel a táplálkozására, gyakran jár a természetbe és életének meghatározó része a sport.

Nem véletlen, hogy az egészségtudatos szemléletű Joya fogyasztók, akik a pályázókra szavaztak, nemcsak a táplálkozásban és az életmódban részesítik előnyben a természetes dolgokat, de a szépség meghatározásában is ezeket az értékeket követik.

Egészségtudatos nyeremények

A szavazók között 5 db egyedi összeállítású, Joya Családi Ajándékcsomagot is kisorsoltak a szervezők, főként a legfrissebb újdonságokat bemutatva. Az első helyezett, vagyis a legtöbb szavazatot elért pályázó főnyereménye pedig egy értékes egyedi portfolió album elkészíttetése, amely elindíthatja őt a modell pályán, továbbá a szerencsés befutó lesz a Joya Arca 2014-ben.

A Real Nature Kft. termékei az egészségtudatos és speciális fogyasztói igényekkel rendelkező vásárlók kedvencei. A Joya márkacsalád tagjai hagyományosan osztrák szójababból készülnek és garantáltan génmanipulációtól mentes, 100 %-osan növényi, laktóz-, glutén- és koleszterinmentes termékek. A felhasznált alapanyagok éppen ezért szigorúan ellenőrzött gazdálkodásból származnak, a közkedvelt ízesítések pedig folyamatosan bővülnek.