Várkonyi Andrea két filmben is szerepelt: csak az igazán szemfülesek szúrhatták ki

Ebben a két alkotásban tűnt fel annak idején az egykori híradós.

Várkonyi Andrea két filmben is szerepelt
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Várkonyi Andrea a Szegedi Orvostudományi Egyetemen végzett, és két évet dolgozott is belgyógyász rezidensként, miközben újabb diplomákat szerzett egészségügyi közgazdász-menedzser, illetve pszichológia szakon. Karrierje mégis máshová vezette, és 15 éven át láthatták a nézők a TV2 híradósaként.

Várkonyi Andrea két filmben is szerepelt

Várkonyi Andrea a Tények műsorvezetőjeként lett igazán híres, és pont ehhez az időszakhoz kötődik az a két film is, melyekben rövid szerepet vállalt. Mindkét alkotásban saját magát játszotta el, tehát híradósként tűnt fel a mozivásznon is. Erre azonban sokan nem is emlékeznek, csak az igazán szemfülesek szúrhatták ki.

Az egyik film a 2007-es Overnight, melyben Nagy Ervin, Bodó Viktor és Eszenyi Enikő mellett rengeteg magyar hírességet láthatott a közönség. Köztük egy jelenetben Várkonyi Andrea is feltűnik. Árpa Attila 2015-ös, Argo 2 filmjében ugyancsak saját magát kellett alakítania akkori híradós társával, Azurák Csabával együtt.

- Andinak nem ez volt az első filmje, de semmi rosszra nem kell gondolni… Szövege akkor nem volt, de szerepelt, én viszont teljesen szűz voltam a mozivásznon. Most ezt elveszítettem, mármint a szüzességet, és hát várjuk, hogy felfedezzenek minket, szerintem annyira fantasztikus volt - nyilatkozta akkor az Aktív című műsorban Azurák Csaba.

Azurák Csaba 7 évig híradózott Várkonyi Andreával: elárulta a titkot, ami mindenkit érdekelt

Azurák Csaba elárulta, amit mindenki tudni akart arról az időszakról, amikor együtt híradóztak.

Elolvasom

Cover-fotó: TV2/Mokka

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban a nemi egyenlőtlenség és a toxikus maszkulinitás jelenségéről beszélgettünk. Mi a különbség a férfiség és a férfiasság között? Mi számít toxikus maszkulinitásnak, miért alakult ki, és vajon köze van-e a Metoo mozgalomhoz? Miért van annyira kevés női vezető, és miért csak férfias személyiségű nők kerülnek vezetői pozícióba? Többek között ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat Szél Dávid pszichológus, Leszkovszki Máté újságíró, és Pintér Ada.

Promóció

Ezt is szeretjük