A magyar úszó a vizes vb legviccesebb versenyzője - A szeme se áll jól

Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Rasovszky Kristóf nevét a balatonfüredi nyíltvízi úszóversenyeken ismerte meg az ország: csaknem minden versenyén remek eredménnyel ért célba a vizes vb-n. 5 kilométeren a hetedik, 10 kilométeren az ötödik helyezett lett, míg csapatban a hetedik helyet érték el. A mai 25 kilométeres emberpróbáló versenyt egy erős rúgás miatt kellett 20 kilométer után feladnia.

"Belekeveredtem egy bunyóba, mindenhol ütöttek, a rosszabb helyeken is, és úgy éreztem, hogy így nem tudom folytatni. Nagyon sajnálom, hogy fel kellett adnom" - nyilatkozta az M4 Sportnak a szerethető, 20 éves úszó, aki egyébként korábban már junior világ- és Európa-bajnoki címet is szerzett.

Mókás kedvű úszósrác

Bár a hangnem most szomorkásabb volt, úgy tűnik, a mindennapokban aligha lehet komoly fotót elcsípni róla. Szinte minden nyilvánosan közzétett képén kinn van a nyelve, vicces arcokat vág, vagy csak furcsa környezetben örökíti meg magát. A huncut szemű sportoló Instagram- és Facebook-oldalán is közzétett képei legjobbjait az alábbiakban megmutatjuk.

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. Podcast-sorozatunk legújabb részében a testpozitivitás került terítékre. Tényleg építő jellegű vagy egyre egészségtelenebb a body positivity mozgalom? Mitől függ a testünkkel való viszonyunk? Miért mennek általában a nők plasztikáztatni?