Milák Kristóf ezüstérmes a férfi 100 méteres pillangó döntőjében - Cseh László az ötödik

Milák Kristóf új junior világcsúcsot állított a mai eredményével.

Milak-Kristof
Húsvéti tojásvadászat
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Szorgalmasan latolgatták a két magyar úszó esélyeit a kommentátorok a férfi 100 méteres pillangó döntője előtt a Duna Arénában, Cseh László és a fiatal,17 éves Milák Kristóf ugyanis egyazon versenyszámban indultak a mai döntőben. Milák Kristóf örömteli meglepetést okozott az országnak.

A végeredmény szerint Milák Kristóf fantasztikus teljesítménnyel, ezüstéremmel zárta a férfi 100 méteres pillangó döntőjét, ezzel junior világcsúcsot és országos csúcsot döntve.

- Még szoknom kell ezt a tudatot - nyilatkozta Milák az úszás után a győzelem eufóriájának hatása alatt.

Cseh László az ötödik helyen ért be, aki egyébként 26-án szerdán ezüstérmet nyert a 200 méteres pillangó döntőjében.

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. Podcast-sorozatunk legújabb részében a testpozitivitás került terítékre. Tényleg építő jellegű vagy egyre egészségtelenebb a body positivity mozgalom? Mitől függ a testünkkel való viszonyunk? Miért mennek általában a nők plasztikáztatni?