Hosszú Katinka bronzérmet nyert a 200 méter pillangó döntőjében

Kiváló teljesítményt nyújtott Hosszú Katinka a ma esti döntőben is.

Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

2017. július 27-én csütörtökön néhány perccel fél hét után került sor a 2017-es úszó-világbajnokság 200 méteres női pillangóúszás döntőjére a Duna Arénában, ahol Hosszú Katinka elképesztő eredménnyel bronzérmet nyert: 2 perc és 6.02 másodperc alatt ért célba.

Rajta kívül Szilágyi Liliánának is szurkolhattunk a ma esti döntőben, a 20 éves úszó 2 perc és 7.58 másodperces idejével a hetedik helyen végzett. A világbajnok a spanyol Mireia Belmonte lett, a dobogó harmadik fokára pedig a német Franziska Hentke állhatott.

Ezzel a bámulatos eredménnyel Iron Lady megszerezte második érmét az idei vizes világbajnokságon, hiszen július 24-én hétfőn már nyert egy aranyérmet a 200 méteres vegyes döntőjében.

Ebben a számban Hosszú Katinka eddigi legjobb eredményét 2014. december 3-én a Dohában megrendezett rövid pályás világbajnokságon érte el, akkor 2 perc és 1,12 másodperc alatt teljesítette a távot.

Shane Tusup megőrül Hosszú Katinkáért - Ezek a fotók nem hazudnak

Nézegess képeket!

Elolvasom

Dilemma podcast

A Dilemma a femina.hu podcastje, mely minden adásban egy-egy megvitatást érdemlő témát jár körbe. A legújabb epizódban arról dilemmázunk, hogy miért ülünk fel a legfrissebb trendekre, miért követjük megszállottan a divatirányzatokat, valamint a fogyasztás és a reklámvilág pszichológiájának is a mélyére ástunk. Pintér Ada beszélget Márton Szabolccsal az Indamedia csoport ügyfélélmény igazgatójával, és Kazár Zalán Kristóffal a Femina újságírójával.